EKİBİMİZ

Avukat Duygu KESKİN

2014 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul Barosu’nda bir yıl süreli avukatlık stajını başarıyla tamamlamıştır. Ardından farklı hukuk bürolarında mesleki tecrübe edinen Avukat Duygu KESKİN şu an Keskin & Kalaycıoğlu Hukuk ve Danışmanlık’ ın kurucu ortağı sıfatıyla mesleğini sürdürmektedir.

İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ‘Temel Arabuluculuk Eğitimi’ ile birlikte İstanbul Barosu Tüketici Hakları ve Rekabet Hukuku Merkezi, Kadın Hakları Merkezi, Çocuk Hakları Merkezi ve CMK Uygulama Araştırma ve Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen çeşitli meslek içi eğitimlere aktif katılım sağlamıştır. YEŞİLAY ve AFYONMADEF başta olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca birçok gazete ve dergilerde makale ve köşe yazıları da bulunmaktadır.

Hâlihazırda Ticaret Hukuku, Bilişim Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Ceza Hukuku Mevzuatı, İcra/İflas Hukuku, Aile Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku ve İş Hukuku da dâhil olmak üzere pek çok faaliyet alanında hizmet vermektedir

Yayınlar-Makaleler

  • Ayıplı Mal ve Hizmet Durumunda Tüketicinin Hakları
  • Devremülk Sözleşmelerinin Hukuki Açıdan Değerlendirilmesi
  • Koronavirüs Salgınının Kira Sözleşmelerine Etkisi
  • Koronavirüs Salgınının İşçi ve İşveren İlişkilerine Etkisi
  • Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmeleri

Avukat Buse KALAYCIOĞLU MEMİ

2014 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden onur belgesi ile mezun olduktan sonra İstanbul Barosu’nda bir yıl süreli avukatlık stajını başarıyla tamamlamış ve ardından Yalova Üniversitesi’nde Sosyal Politika alanında yüksek lisansını başlatmıştır. Farklı hukuk bürolarında mesleki tecrübe edinen Avukat Buse KALAYCIOĞLU MEMİ şu an Keskin & Kalaycıoğlu Hukuk ve Danışmanlık’ ın kurucu ortağı sıfatıyla mesleğini sürdürmektedir.

Bahçeşehir Üniversitesi tarafından Almanya, Fransa ve Hollanda’da düzenlenen Avrupa Birliği ve Uluslararası Hukuk konulu sertifika eğitimi, Türkiye Barolar Birliği, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği iş birliğinde düzenlenen ‘Uluslararası Koruma’ eğitimi, İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ‘Temel Arabuluculuk Eğitimi’ katıldığı eğitimlerden bazılarıdır.

Bunun yanı sıra İstanbul Barosu Tüketici Hakları ve Rekabet Hukuku Merkezi, Kadın Hakları Merkezi, Çocuk Hakları Merkezi ve CMK Uygulama Araştırma ve Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen çeşitli meslek içi eğitimlere de aktif katılım sağlamıştır.

Halihazırda Ticaret Hukuku, Bilişim Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Ceza Hukuku Mevzuatı, İcra/iflas Hukuku, Aile Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Borçlar hukuku, Miras Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku ve İş Hukuku da dahil olmak üzere pek çok faaliyet alanında hizmet vermektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

KESKİN & KALAYCIOĞLU Hukuk ve Danışmanlık bünyesindeki uzman avukatlarından destek almak için formu doldurmanız yeterli...